Sevimli Orman Oyun Halısı Fr57652

:   051.07.02001
:   8699329757652
:   Stokta Var
115,50 TL / Adet

Sevimli Orman Bebek Oyun Halısı

Minderi Işıklı

Müzikli Oyuncaklı

Aynalı 

%100 Yerli üretim olup, Bebeğiniz için hem çok eğitici, hem çok sağlıklı hem de eğlenceli oyun halısı! Bebeğinizin ilgisini çekecek canlı renkleri, el göz koordinasyonunu destekleyecek müzikli aslan,

Işıklı Aydede,

Sevimli Kedicik Diş Kaşıyıcı,

Çıngıraklı Halkalı Ayıcık ve

bebeğinizin kendisini keşfetmesini sağlayacak Papatya Aynasının yanısıra;

dikkatini çekecek müzik ve renkli ışıklı özellikleriyle benzersiz bir set bu oyun halısında bir arada!

Son derece konforlu bu muhteşem halının üzerinde bebeğiniz güvenle uzanacak, küçük kas hareketlerini destekleyen hareketleri yaparken aynı zamanda çok da eğlenecek!

Halı çapı 80cm dir.

CE sertifikalıdır.

Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir.

Ürün de kullanılan boyalar kesinlikle Ağır Metal içermez. Ürün de duyulan sesler yeni doğmuş bebeklerin işitme duyuları test edilerek standartlara uygun bir şekilde düzenlenmiş olup, hiç bir şekilde bebeğinize zarar vermemektedir. Ürünler deki plastik parçalarda fitalat, kurşun gibi bebeğinize zarar verecek kimyasal maddeler kesinlikle Bulunmamaktadır. 

https://www.cesitdeposu.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Ptt Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.