Sıkça Sorulan Sorular


Anasayfamızda bulunan "Üye Girişi" bölümünden "Şifremi Unuttum" linkine tıklayarak, üyeliğinizi oluştururken tanımladığınız e-posta adresinize yeni şifre gönderilmesini sağlayabilirsiniz

Satın aldığınız ve kullanılmamış ürünü müşteri hizmetlerine bildirerek bir hafta içerisinde geri yollamanız gerekmektedir.

Anlaşmalı kargo kodumuz ile bize gönderebilirsiniz. Değişim ve iadeleriniz de firmamızla iletişime geçiniz.

Belirtilen tarih aralığında, tek seferde belirtilen tutarda alışveriş yapılarak hediye çeki kazanılır. 

  • Kazanılan çekler belirtilen tarih aralığında tanımlanır ve kullanılabilir. Çekler sadece kampanya koşullarında belirtilen marka/ürün grubunda ve minimum harcama alt limitleri dahilinde yapılan alışverişlerde kullanılabilir.

  • Aksi belirtilmediği takdirde, hediye çekleri bölünmeden ve birleştirilmeden kullanılır.


Hediye çeklerinize özel kullanım koşullarını, hangi tarihler arasında aktif olacağını ve hangi koşullarda kullanılabileceğini "Hesabım - Hediye Çeklerim" kısmından veya buradan inceleyebilirsiniz.

Hediye çekinizi sepetinizde kullanmak için ''Hediye Çeki '' kodunu sepetinizdeki 'Hediye Çeki Kodu' na yazdıktan sonra kullanabilirsiniz. Hediye çekinizi sepetinizde kullandığınızda, "Sepetim" sayfasında yer alan ödenecek tutar üzerinden hediye çeki tutarı düşer ve ekranda sadece kendi ödeyeceğiniz tutarı görüntülersiniz.


Siparişinizi oluşturduktan sonra hediye çeki kullanımınızı görüntülemek istiyorsanız "Siparişlerim - Sipariş Detayı" alanında ilgili siparişin içinde kullandığınız çek miktarını görüntüleyebilirsiniz.