Atla Topla Zeka ve Strateji Oyunu

:   51.14.00.046
:   8699578092214
:   Stokta Var
32,25 TL / Adet

6+ Yaş grubu tasarlanmıştır.


Tüm dünyada yıllardır keyifle oynanan Skippity oyununun Türk muadili olan Atla Topla oyunu yerli üretimdir.


Oyun videosu mevcuttur.


Ülkemizde de çocukların zevkle oynadığı bu oyun onların stratejik düşünme becerisini geliştirici rol oynar. Oyunda amaç, 5 farklı renkteki pulu set haline getirip en çok seti oluşturmaktır.


Atla Topla Oyunu Nasıl Oynanır?


5 farklı renkteki taşların hepsi karıştırılıp 64 kareden oluşan oyun tablasına rastgele konur. Ortadaki 4 boşluk boş bırakılır. Bu kareler oyunun başında boş bırakılmalıdır. Amaç taşların üzerinden atlayarak üzerinden atladığınız taşları kazanmak ve 5 farklı renkten oluşan bir set oluşturmaktır. Oynanış itibari ile biraz damayı andırsa da farklıdır.


Bu oyunda dikkat edilecek husus ne kadar çok taş kazandığınız değil, ne kadar çok set yaptığınızdır. Fakat, oyun bitiminde oyuncuların set sayıları eşit ise kimin daha fazla ekstra taş kazandığına bakılıp oyunun galibi ona göre belirlenir. Oyun tablasının yanında birer adet de set tablası oyun kutusunun içinde bulunuyor.


Düşünün, atlayın, setinizi oluşturun. 

https://www.cesitdeposu.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Ptt Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.