Renkli ve Hızlı Bardak Oyunu

:   51.14.00.055
:   8699548033162
:   Stokta Var
34,50 TL / Adet

5+ Yaş grubu için, refleks geliştirme ve dikkat odaklanması amaçlı tasarlanmış, 2-6 kişilik zeka geliştirme oyunudur.

Ürün videosu mevcuttur.

CE Standartlarına uyumludur.

Pratik Bardak Oyununda, Oyun Kartındaki Şekli Görün, Bardakları Dizin, Zile Basın Ve Hızlı Olan Oyunu Kazansın! Her Bir Oyuncu Beş Farklı Renkten Oluşan Bir Bardak Seti Alır. Zil Masanın Ortasına Yerleştirilir. Kartlar Kapalı Olarak Zilin Yanına   Yerleştirilir. Oyunculardan Biri Kart Destesinin En Üstünde Duran Kartı Açarak Yine Destenin Üzerine Koyar. Kart Açılır Açılmaz Tüm Oyuncular Görev Kartının Üzerindeki Sembollerin Göründüğü Düzende Ve Renk Sırasında Bardaklarını Dizerler. 

Bir Çeşit Beyin Jimnastiği Yapmanıza Olanak Sağlayan Bu Oyun Çocuklarının Daha Verimli Ve Yararlı Vakit Geçirmesini Sağlayan, Aynı Zamanda Düşünme Kabiliyetlerini Geliştirebilecek Türden Olan Bir Oyunudur. Çocuk Veya Yetişkin Her Yaştan İnsanın Zevk Alarak Oynayacağı, Birlikte Vakit Geçirmek İsteyen Ailelerin De İştirak Edebileceği Zekalarını Ve Düşünme Yeteneklerini Canlı Tutabilecektir.

Kutu İçerisinde; 30 Adet Farklı Renkte 4,5 Cm. Uzunluğunda Bardak, 48 Adet Resimli Görev Kartı Ve 1 Adet Zil Yer Almaktadır.

https://www.cesitdeposu.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Ptt Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.