Kamp Revoflex Tekerlekli Egzersiz Spor Aleti

:   57.02.01.011
:   7036587947874
:   Tükendi
33,75 TL / Adet

Revoflex Xtreme Tekerlekli Egzersiz Spor Aleti Lastikli Karın Kası Göbek Eritme Tekerleği Zayıflama
Çok Fazla Egzersiz Tek Üründe !

Germe Ayarı Olmayıp Standart Opsiyondur.

Tekerlekli Egzersiz Aleti Lastikli Spor Aleti Sayesinde Ne Kadar Çok Egzersiz Yaparsınız O Kadar Yağ Ve Kalori Yakarsınız, Üstelik Normalinden Daha Kolay Ve Hızlı Bir Şekilde!
Zorunlu Şınav Hareketlerine Gerek Yok
Sizi Bıktıran Mekik Hareketlerine Son
Sadece 5 Dakikanızı Ayırmanız Yeterli
Kilo Verin Kas Yapın Vücudunuzu Sıkılaştırın

Tekerlekli Egzersiz Aleti Lastikli Spor Aleti İle Egzersizleriniz Çok Daha Kolay, Eğlenceli Hale Gelecek Ve Rahatlıkla Daha Fazla Set Yapabileceksiniz. Böylece İstediğiniz Sonuçlara Daha Rahat Ulaşacaksınız.
"Tüm Bu Çalışmaları Bir Yandan Eğlenirken Günde 5 Dakikadan Az Bir Süreyle Kolaylıkla Ve Az Çaba Harcayarak Yapabilirsiniz."
İnceleceksiniz, Zayıflayacaksınız, Üst Orta Ve Alt Karın Kaslarınızı Düzleştirecek Siniz!
Tüm Bu Çalışmaları Bir Yandan Eğlenirken Günde 5 Dakikadan Az Bir Süreyle Kolaylıkla Ve Az Çaba Harcayarak Yapabilirsiniz.
Spor Salonlarına Gitmeden, Evinizin Rahatlığında Rahatlıkla Kullanabilirsiniz. Toplaması Ve Saklaması Çok Kolay Olan Egzersiz Aleti Evinizde Asla Yer Kaplamaz.
İstediğiniz Yere Giderken Yanınızda Götürebilirsiniz. Okadar Profesyonel Bir Egzersiz Ürünü Ki Gittiğiniz Yere Spor Salonunu Götürüyorsunuz Diyebiliriz.
Size İnanılmaz Bir Değişimi, Günde Sadece 5 Dakikanızı Ayırarak Çalıştığınızda Garanti Ediyor.
Çevrenizdekileri Değişen Vücudunuz İle Şaşırtmaya Hazır Olun!

Paket İçeriği:

1 Adet Tekerlekli Egzersiz Aleti Lastikli Spor Aleti

https://www.cesitdeposu.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde PTT KARGO ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.