Ekoridor Labirent Ahşap Engel Oyunu

:   051.14.02025
:   9900969904795
:   Stokta Var
25,50 TL / Adet

6+ yaş grubu için tasarlanmıştır. Doğal Ahşaptan üretilmiştir.

Koridor Zeka Geliştirici Taktik Oyunudur.

Çocuklarda organizasyon Yeteneğinin ve Hayal Gücünün Gelişimine Faydalıdır.

Canlı Ve Dikkat Çekici Renkler Konsantre Yeteneğini Geliştirmek İçin Kullanılmıştır.

El Ve Göz Koordinasyonunu Sağlar.  El Becerilerinin Ve Zekasının Gelişimine Yardımcı Olur.  Algılama Ve Kavrama Yeteneğini Geliştirir .

Ürün 1. Sınıf Üretilmiş ve Geometri Şekillerinde Biçimlendirilmiş Olup Okul Öncesi Eğitim Aracıdır. Çocuklarda Duygu Ve Yeteneklerinin Gelişimi İçin Kullanılır.

Üzerindeki Boya Ce Oyuncak Güvenliği Standardına Göre Test Edilmiştir. Renkler Farklılık Gösterebilir.  

Oyun Nasıl Oynanır?  

Paket İçinde 81 Kareye Bölünmüş Bir Oyun Tahtası Ve 2 Adet Oyun Taşı Bulunmaktadır. Oyunun Amacı Her İki Oyuncu Da Tahta Üzerindeki Oyun Taşı Olan Piyonunu Karşı Tarafa Önce Olarak Geçirmektir. Her İki Tarafta Sahip Olduğu Engel Tahtalarını İlerleyen Piyonun Önüne Değişik Şekillerde Koyarak Engellemeler Yapabilir, Piyonun Yolunu Farklı Yönlere Doğru Değiştirebilir. Oyunun İsmi De Bu Engel Tahtalarının Oluşturduğu Koridorlardan Gelmektedir. Oyuncunun Piyonu Oluşan Bu Koridorlar İçinde Yol Almak Zorundadır.

Oyunun Başında Her Oyuncunun 10 Adet Engel Tahtası Oyun Platformunun En Arka Sırasına Dizilir. Her Oyuncu Sırası Geldiğinde Taşıyla Bir Hamle Yapmayı Ve Bir Engel Koymayı Seçer. Oyuncunun Sahip Olduğu Engeller Bitmişse Mecburen Taşıyla Bir Hamle Yapar. Engel Koymadaki Amaç, Oyuncunun Ya Kendi İlerlemesini Kolaylaştırmak, Ya Da Rakibinin Yolunu Uzatmaktır. Oyun İçinde Her Zaman Rakibe En Az Bir Geçiş Karesi Bırakacak Şekilde Engel Tahtalarını Oyun Platformu Üzerine Yerleştirmek Gerekir. Rakip Oyuncunun Taşını Tamamen Hareketini Kısıtlayacak Şekilde Engelleme Yapılamaz.

Oyuncuların Taşları Engellerin Üzerinden atlayamazlar. Engellerin Çevresinden Dolaşmak Zorundadırlar. Oyun Platformu Üzerindeki En Son Çizgideki 9 Kareden Herhangi Birine İlk Ulaşan Oyuncu Oyunu Kazanır.

https://www.cesitdeposu.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Ptt Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.