Color Set Zeka Oyunu Hed354

:   051.14.02019
:   8681677400465
:   Stokta Var
56,25 TL / Adet

Skippity zıp zıp oyunu 2 ile 4 oyuncunun oynayabileceği bir strateji oyunudur. 3+ yaş grubu ve Aile için tasarlanmıştır.

(Oyun kutusu Color Set baskılıdır. Ürün ismi Skippity Zıp ıp Oyunudur.)

CE Standartlarına uygundur. 

Ürün paketinin içerisinde 100 adet skipper (oyun taşı) ve oyun panosu bulunmaktadır.

Geliştirdiği Beceriler:

Bağlantısal düşünme,

Problem çözme,

Matematiksel düşünme

Odaklanma becerilerini geliştirir.

Oyun

Oyunu kazanmak için en eksiksiz skippers setlerini yakalayın. Komple bir takım, her renk skipperdan birini içerir: pembe, sarı, turuncu, yeşil, mavi

Hazırlık

Tüm skipperları birlikte karıştırın. Tahtadaki her kareye rasgele bir skipper koyun. Tahtanın ortasındaki dört atıcıyı çıkarın. Bunlar oyunda kullanılamaz.

Oyunu Başlatma

En yaşlı oyuncu önce gelir. Oyun tahtanın çevresinde saat yönünde devam eder. Sıradaki atlamak ve başka bir kaptanı yakalamak için gemide bulunan bir skipper kullanın. Skipperlar, ele geçirilene kadar herhangi bir oyunculardan birine ait değildir, bu nedenle her turda atlama parçanız olarak tahta üzerinde bulunan herhangi bir skipper ı kullanabilirsiniz. Tüm atlamalar köşegen yerine düz bir çizgide. Bu, sıçrama ve dikey veya yatay olarak atlama parçanızın bitişik olan atıcıları yakalamanız anlamına gelir. Atlamak için: bir kaptan seçin, atladığınız kaptan üzerinden kaldırın ve atladığınız kaptanın bitişikteki boş bir kareye koyun. Atlamaların nasıl çalıştığını görmek için oyun örneklerine bakın. Bunu yapmak mümkünse, birden fazla atlama (ve yakalar) yapmak için bir kaptan kullanmanıza izin verilir. Bir skipper, birden çok atlayış yapmak için yönünü gerektiği kadar değiştirebilir. Atladığınız her kaptanı yakalarsınız. İstemiyorsanız, çoklu atlama yapmak zorunda değilsiniz. Bir skipperı yakaladığınızda, skipperı talep edersiniz ve tahtanın kenarındaki karşılık gelen renkli daireler üzerine koyarsınız.

Strateji İpuçları

Atladığınızda, bir sonraki oyuncu için ne atlayacağınızı düşünün.

Oyunun başında, mümkün olduğunca çok skippers yakalayın.

Oyunun ortasında set yapmak için doğru renkleri yakalamaya odaklanın.

Oyunun bitiminde, rakiplerinizin komple set almasını engellemeye çalışın.

Oyun Sonu

Tablada artık herhangi bir atlama kalmadığında oyun bitmiştir. Genellikle tabla üzerinde atıcılar kalır, ancak atlayamaz veya atlanamazlar diye yayılırlar. Kalan gemicilere kimse iddia etmiyor; Onlar gemide kalırlar.

Sonuçlar

Oyunun sonunda, en eksiksiz skippers setine sahip olan oyuncu oyunu kazanır. Komple bir set, her bir renk kaptöründen birini içerir.

Bir kravat varsa, bağlanan oyuncular arasında en fazla toplam skipper olan oyuncu kazanır.

Bu noktada hala bir kravat varsa, maç kravatla sona erer.

https://www.cesitdeposu.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Ptt Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.